Mokyklos skaitmeninės strategijos kūrimas naudojant SELFIE priemonę

Grįžti

Mokyklos skaitmeninės strategijos kūrimas naudojant SELFIE priemonę
event 2021-10-04 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Mokyklos skaitmeninės strategijos kūrimas naudojant SELFIE priemonę

Skaitmeninės technologijos keičia daugelį kasdienio gyvenimo sričių, įskaitant ugdymą. Mokyklos keičia mokymo būdus, bet ar jos pakankamai pasiruošusios naudoti skaitmenines mokymosi priemones? Skaitmeninių technologijų integravimas mokyklose yra sudėtingas procesas. Tam reikalinga išsami skaitmeninė strategija, apimanti visas ugdymo sritis. Atvirieji internetiniai kursai „Mokyklos skaitmeninės strategijos kūrimas“ padės įsivertinti dabartinį mokyklos skaitmeninių technologijų naudojimą ir planuoti tobulėjimo kelią.

SELFIE (efektyvaus mokymosi švietimo technologijomis skatinant inovacijas savianalizė, angl. Self-reflection on Effective Learning by Fostering the use of Innovative Educational Technologies) – tai nemokama priemonė, kuria siekiama padėti mokykloms į mokymą, mokymąsi ir vertinimą įtraukti skaitmenines technologijas. SELFIE yra tvirtai pagrįsta moksliniais tyrimais, ji buvo parengta remiantis Europos Komisijos skaitmeninio amžiaus mokymosi skatinimo švietimo organizacijose programa.  

Nuotolinis kursas truks 5,5 savaites (4 moduliai). Numatomas darbo krūvis yra 3-4 valandos per savaitę. Kursas tinkamas kiekvienam mokytojui ar mokyklos vadovui, norinčiam sukurti savo mokyklos skaitmeninę strategiją. Mokymai vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos ir registracija

Trumpas vaizdo pristatymas apie būsimus mokymus: