Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokytojų akimis: valstybinėje mokykloje sunku gauti tai, ko vaikui išties reikia
event 2019-02-12 domain Delfi.lt label_outline Spaudos apžvalga

Mokytojų akimis: valstybinėje mokykloje sunku gauti tai, ko vaikui išties reikia

Mokymosi procesas gali būti iš tiesų sėkmingas tik tada, kai kiekvienas vaikas turi galimybę gauti reikiamo individualaus dėmesio, o mokytojas nėra pervargęs ir turi pakankamai motyvacijos nuolat tobulėti pats. Tokį sėkmingo ugdymo receptą atskleidžia duris naujai atvėrusios Gedimino miesto mokyklos direktorė ir pedagogė Simona Boguckienė. Tiesa, šį receptą ne visada gali užtikrinti netgi privačios mokyklos, tad S. Boguckienė sako esanti pasirengusi situaciją keisti.

„Mintis atidaryti mokyklą kilo tuomet, kai pradėjau galvoti, į kokią mokyklą norėčiau leisti savo sūnus. Supratau, kad valstybinėje mokykloje, kurios klasėje mokosi 26 mokiniai, jie negaus to, ko reikia šiuolaikiniam vaikui. Tai – tyrinėjimai, mokymasis per atradimus, individualus ugdymas, galimybė visiems pasisakyti. Nors pažįstu daugybę puikių mokytojų, 10 metų dirbdama vadybinį darbą mokykloje supratau, kad net ir puikiausi mokytojai savo geriausių idėjų negali realizuoti tada, kai klasėje mokosi didelis skaičius vaikų“, – kalba S. Boguckienė.

Gedimino miesto mokyklos direktorė sako, kad pati sukaupusi nemažai pedagoginio darbo patirties, ji žino, ko reikia mokytojui, kad jis dirbtų puikiai, tačiau net ir ne visos privačios mokyklos gali tai pasiūlyti.

Daugiau skaitykite čia.