Tinklalapio logotipas
Grįžti

LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis

person_outline Organizatorius: Lietuvos laisvosios rinkos institutas
access_time 2020-10-28, 10:00 iki 15:15 val.
place Lietuva
event_note Konferencija

Spalio 28 dieną laukiame visų prisijungiant prie NEMOKAMOS nuotolinės konferencijos „LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis“. 🚀

Koronavirusas pamokas iš klasių perkėlė prie kompiuterių ekranų. Kai kas prognozavo, kad pagaliau padarysime šuolį į virtualią švietimo ateitį, vis tik kaip niekad stipriai išryškėjo gyvo mokymosi vertė.
Konferencija „LINK“ kviečia kalbėti apie švietimo ateitį, ieškoti balanso tarp virtualaus ir gyvo mokymosi, jungčių tarp mokyklos ir pasaulio. Kelsime klausimus – ko kompiuteris išmokyti negali? Kaip atskleisti pilietiškumo galią? Kaip internetines patyčias keisti produktyvia pamoka? Kaip mokytojams naujausias neuromokslo, ekonomikos, filosofijos žinias atnešti į klases? 🤩

Konferencijos pranešėjai: Pasi Silander (Suomija), dr. Kęstutis Skauminas, dr. Paulius Subačius, Ieva Petronytė Urbonavičienė, Vilius Dranseika, Marija Vyšniauskaitė. Taip pat pakviesime į pokalbį su psichologu Linu Slušniu ir pažintį su mokytoju Sergėjumi Staponkumi-Seržu. Konferencijos petrauką siūlysime praleisti su Nepatogaus kino edukacija ir filmu „Rozárka ir benamės virėjos” (rež. Theodora Remundová, Čekija).

Užsiregistruokite ir renginiui artėjant atsiųsime informaciją, kur galėsite stebėti konferenciją.
Konferencija nemokama, tačiau jei norėsite gauti akredituotą kvalifikacijos tobulinimo pažymą, prašysime susimokėti 2 eur. (informaciją atsiųsime artėjant renginiui).

Užpildydami registracijos anketą, Jūs patvirtinate, kad organizatoriai gali turėti Jūsų pateiktus duomenis 1 metus nuo šios anketos užpildymo. Taip pat leidžiate Jums siųsti informaciją susijusią su konferencija.


Papildoma informacija
Programa Apsilankyti puslapyje
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Registracija Nuoroda į registracijos formą
Kitos sąlygos Nemokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas monika@llri.lt
Koordinatoriaus tel. nr. +37063074721
Renginio vieta

Grįžti