Tinklalapio logotipas
Grįžti

Autizmas: pažinti, suprasti, padėti

person_outline Organizatorius: Šiaulių universitetas
access_time 2020-10-29
place Vytauto g. 84, Šiauliai
event_note Konferencija

Kviečiame į respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją „Autizmas: pažinti, suprasti, padėti“, kuri vyks spalio 29 d. nuo 10 val.

Konferencija organizuojama pusiau nuotoliniu būdu. Prisijungimas nuotoliniu būdu bus išsiųstas tik registruotiems konferencijos dalyviams!

Konferencija skirta mokslinių žinių ir supratimo apie autizmo spektro sutrikimus sklaidai, ugdymo šeimoje ir mokykloje patirčių analizei, pozityvių ugdymo strategijų ir tolerancijos skirtingų gebėjimų vaikams plėtojimui. 👩‍👧‍👦

Konferencijoje kviečiame dalyvauti mokslininkus, tėvus, ikimokyklinio ugdymo ir mokyklų mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, visus, kurie nori ir gali dalintis vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, ugdymo patirtimi, ugdyti bendruomenių toleranciją žmonių įvairovei.

Konferenciją bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu. Prisijungimas prie nuotolinės transliacijos bus išsiųstas tik registruotiems konferencijos dalyviams.

Registracija į konferenciją vyks iki spalio 25 d. Registracijos formą ir reikalavimus straipsniams rasite čia 👉 https://bit.ly/2ZfxHTU

Bus išduodami konferencijos dalyvio pažymėjimai.

Straipsnius galite siųsti el. p. asta.junduliene@su.lt

Iškilo klausimų dėl konferencijos? Rašykite el. p. asta.junduliene@su.lt arba skambinkite tel. (8 41) 595 734.

Renginys mokamas.


Papildoma informacija
Programa Apsilankyti puslapyje
Savivaldybė Šiaulių m. sav.
Registracija Nuoroda į registracijos formą
Kitos sąlygos Mokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas asta.junduliene@su.lt
Renginio vieta

Grįžti