Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo metodikos išbandymo rezultatų aptarimas

Grįžti

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo metodikos išbandymo rezultatų aptarimas

person_outline Organizatorius: Nacionalinė švietimo agentūra
access_time Prasideda: 2021-08-18, 09:30 val., baigiasi: 2021-08-19, 17:00 val.
place Lietuva
event_note Nuotolinis renginys

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama Europos Sąjungos fondų finansuojamą projektą „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“, vykdo veiklas, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybei tobulinti ir kviečia ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vadovus, mokytojus, savivaldybių specialistus dalyvauti apskritojo stalo diskusijose  „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo metodikos išbandymo rezultatų aptarimas“. Metodikos rengėjų grupė pristatys ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo metodikos išbandymo rezultatus, ir svarbiausius įsivertinimo metodikos koregavimo po išbandymo aspektus. Po pristatymo kviesime aktyviai dalyvauti diskusijoje.

Apskritojo stalo diskusijos vyks 2021 m. rugpjūčio 18 ir 19 d. nuotoliniu būdu. Renginio pradžia 9.30 val., pabaiga 17.00 val.

Apskritojo stalo diskusijos darbotvarkę ir nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį.

Registruotis el. paštu gitana.buivydiene@nsa.smm.lt

Kilus klausimams prašome kreiptis į Nacionalinė švietimo agentūros projekto „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“ veiklos Nr. 1.1. metodininkes Ramunę Korenkienę, el. paštas ramune.korenkiene@nsa.smm.lt ir Gitaną Buivydienę, el. paštas gitana.buivydiene@nsa.smm.lt.


Papildoma informacija
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Kitos sąlygos Nemokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas gitana.buivydiene@nsa.smm.lt
Renginio vieta

Grįžti