Newsletter

Vasaris 2013

2013 metų programos „eTwinning“ konferencija – jau greitai!

Šių metų konferencija vyks kovo 14 – 16 dienomis Lisabonoje. Joje laukiama daugiau negu 400 mokytojų iš 33 šalių, dalyvaujančių programos „eTwinning“ veikloje. Konferencijoje taip pat dalyvaus ir kiekvienos nacionalinės paramos tarnybos bei centrinės paramos tarnybos atstovai. Kaip įprasta, konferencijoje vyks pristatymai, praktiniai seminarai bei užsiėmimai taip pat, žinoma, Apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus apdovanoti geriausi programos „eTwinning“ projektai.

 

 

Apdovanokimų ceremonija – galimybė būti pripažintiems

Apdovanojimų ceremonija vyks kovo 14 dieną ir jos metu bus apdovanoti kiekvienos kategorijos nugalėtojai. Pagrindinės trys amžiaus kategorijos yra 4 – 11 metų, 12 – 15 metų ir 16 – 19 metų mokiniai. Be šių kategorijų projektai taip pat varžosi šešiose specialiose kategorijose: ispanų kalbos, prancūzų kalbos, vokiečių kalbos, Marie Sklodowska Curie prizo, Mevlanos prizo už tarpkultūrinį supratimą ir anglų – antrosios kalbos prizo kategorijose.

Daugiau apie programos „eTwinning“ apdovanojimus sužinoti galite čia. Apdovanojimų rezultatai bus skelbiami čia.

 

Kas vyksta mokyklose?

Mėnesio projektas

Sužinokite apie daugiau vykstančių projektų:

item1

„Vanduo yra mūsų turtas“

Šios temos nagrinėjimo mūsų mokykloje tikslas – informuoti mokinius apie vandens svarbą mūsų gyvenimams. Vanduo yra mūsų turtas. Kodėl?


Mėnesio kokybės ženklas

Ką reiškia „Kokybės ženklas“?

item1

Knyga laiko pinklėse

Mokiniai parengia: 1. Interviu su tėvais ir seneliais. 2. Iliustracijas knygai ar novelei su trumpu aprašymu apie pokalbį su tėvais ir seneliais; kas jiems knygoje labiausiai patiko? Jie gali pridėti tėvų ar senelių nuotraukas. Šią parengtą medžiagą jie skelbs programos „eTwinning“ platformoje. 3. Mokykloje parengti parodą, kurioje bus eksponuojami ir jų pačių darbai. 4. Darbastalio forume vykdo projekto aptarimą.

 

Iš eTwinning portalo

item1

Europos apdovanojimai: 2013 metų laimėtojai

Džiaugiamės galėdami pranešti šių metų programos „eTwinning“ konkurso laimėtojus.


item1

Rasti partnerį – svarbiausias žingsnis vykdant projektą

Paskutinėje greitojoje apklausoje klausėme apie darbastalyje esančius partnerių paieškos įrankius bei sužinojome, kad daugiau nei ketvirtadalis respondentų nesinaudoja darbastalio partnerių paieškos įrankiais, dauguma iš jų todėl, kad nėra tikri, kuri galima rasti šiuos įrankius.