hero

Vadovėlių duomenų bazė

Wir alle A2

Bettina Melchers
„Wir alle A2” - vokiečių kalbos mokymo(si) priemonė paaugliams, pasiekusiems A1 kalbos mokėjimo lygį. Mokymo(si) priemonė orientuota į A2 kalbos mokėjimo lygį pagal BEKM ir atitinka A2 lygio atnaujintą užsienio (antrosios) kalbos dalyko BUP.  Vadovėlis tinkamas naudoti 8, 9 (I gimnazijos), 10 (II gimnazijos) klasėje. Mokymo(si) priemonė yra prieinama spausdintu, pasirenkant pilno lygio komplektą arba dalinius leidinius, ir skaitmeniniu formatu.
Išplėsti Suskleisti

Vadovėlis skirtas 10-15 metų paaugliams ir tinka turint 2 pamokas per savaitę.  Gausi skaitmeninė medžiaga įneša žaismingumo ir paįvairina vokiečių kalbos pamokas. Optimali mokymo(si) medžiagos apimtis skatina mokinių motyvaciją ir padeda patirti mokymo(si) sėkmę. Vadovėlyje nuosekliai plėtojami kalbinio produkavimo, recepcijos, interakcijos ir mediacijos gebėjimai. Gramatikos klipai padeda mokiniams įsisavinti ir susisteminti išmoktą medžiagą, savarankiškai atlikti užduotis.

Skyriaus įvadui naudojamos Berlyne gyvenančios šeimos nuotraukos supažindina su realiu gyvenimu vokiškai kalbančiose šalyse ir skatina tarpkultūrinę refleksiją. Skyrių pabaigoje gausu daugiafunkcinių rubrikų įvairiapusiškam mokymui(si): žodyno ir tarimo lavinimo pratimai, dainos, autentiški tekstai, mini projektai ir savęs vertinimas.

Į leidinį integruoti žodyno ir struktūrų įtvirtinimui skirti žaidimai, mokytojo knygoje pateikti darbalapiai kopijoms. „Land und Leute” dalis supažindina mokinius su vokiškai kalbančiomis šalimis, vaizdo įrašai sukuria viešnagės Berlyne iliuziją. Pilno lygio vadovėlį sudaro 4 moduliai, kiekvieną modulį – 3 skyriai su trumpomis pažingsninėmis užduotimis ir pasikartojančiomis rubrikomis skyrių pabaigoje.   Modulį užbaigia intensyviam įgūdžių lavinimui skirta dalis „Wir trainieren”, gramatikos santrauka ir krašto pažinimui skirta medžiaga.  Vadovėlyje pateikti tarptautinių vokiečių kalbos egzaminų užduočių tipai. Garso įrašus, gramatikos klipus ir filmus galima rasti Klett leidyklos interneto svetainėje ir nemokamoje interaktyvioje programėlėje Klett Augmented.  Komplekto komponentai: pratybų sąsiuvinis, testų sąsiuvinis ir mokytojo knyga bei skaitmeninis paketas projektoriui / interaktyviajai lentai, kurį sudaro vadovėlis ir pratybos su integruotais garso ir vaizdo įrašais, jų tekstais, mokytojo knyga, užduočių atsakymai.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Pagrindinio ugdymo programa
Vidurinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
Wir alle
Vertintojai:
Beata Nikrevič, Irma Vičinienė, Irena Vysockaja
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
8 klasė
9 (I gimnazijos) klasė
10 (II gimnazijos) klasė
Kalba:
vokiečių
Puslapių skaičius:
152
Pirmojo leidimo metai:
2021
Leidimas:
Vadovėlio pirmasis leidimas
ISBN:
978-3-12-674007-4
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
Ernst Klett Sprachen GmbH/ UAB Rotas
Teikėjo adresas:
Kalvarijų g. 8-10A, LT-09309, Vilnius
Teikėjo telefonas:
+37052615100
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas:
Vadovėlio turinio kokybę patvirtinanti deklaracija ir vertinimas: