hero

Vadovėlių duomenų bazė

Alex et Zoé et compagnie +1

Colette Samson
Alex et Zoé et compagnie+ seriją sudaro 3 dalys ir jų priedai. Vadovėlių komplektas „Alex et Zoé et compagnie+ 1“ skirtas mokyti pradinio ugdymo pakopos mokinius prancūzų kalbos, orientuotas į prieš A1 kalbos mokėjimo lygį ir gali būti naudojamas mokant(is) prancūzų kaip 1-osios užsienio kalbos 2-oje- klasėje. „Alex et Zoé et compagnie+ 1“  atitinka atnaujintų pradinio ugdymo bendrųjų programų mokymo/si turinį ir yra tinkamas ugdyti šio lygio atnaujintoje  bendrojoje programoje numatytas prancūzų kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas.
Išplėsti Suskleisti

VADOVĖLIS.  „Alex et Zoé et compagnie+1“ yra įtraukiantis ir nuotaikingas vadovėlis su personažais vaikais ir Šarlio  Pero pasakų herojais. Tai informatyvus, interaktyvus, spalvingas, aiškios struktūros vadovėlis, apimantis kalbos gebėjimų ugdymą. Vadovėlyje lavinami kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, klausymas ir kalbėjimas. Labai maži tekstukai skaitymui, daug iliustracijų, žaidimų ir nesudėtingų klausymo užduočių. Užduočių įvairovė skatina kritiškai mąstyti, diskutuoti. Vadovėlis turi 15 skyrių, kuriuos sudaro po 4 gausiai iliustruotas pamokas. Ugdomos komunikavimo, pažinimo, skaitmeninė, kūrybiškumo, kultūrinė, pilietiškumo, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos. Vadovėlis pateikiamas su CD ir papildoma 24 puslapių civilizacijos knygele apie prancūzų šventes. Yra papildoma gausiai iliustruota skaitinių  knygelė su užduotimis.  

PRATYBOS. „Alex et Zoé et compagnie+ 1, Cahier d‘activités“ nespalvotos, gausiai iliustruotos. Užduotys nesudėtingos, skatinančios kritinį mąstymą. Lavinami skaitymo, kalbėjimo, rašymo įgūdžiai. Prie užduočių pateikiama nuoroda į vadovėlio ir mokytojo knygos puslapius. Pratybų gale yra iliustruotas žodynėlis pagal skyrius, papildomos gramatikos užduotys, DELF Prim A1.1 užduotys. Civilizacijos pratybos. „Alex et Zoé et compagnie+ 1, Cahier de découvertes culturelles“. Autorius Anne-Cécile Couderc. Gausiai iliustruota spalvotomis nuotraukomis knygelė apie Prancūziją ir Frankofoniškas šalis. Užduočių įvairovė skatina kritiškai mąstyti, diskutuoti.

MOKYTOJO KNYGA. „Alex et Zoé et compagnie+ 1, guide pédagogique” pateikiama pamokų eiga, užduočių atlikimo metodika, klausymo užduočių transkripcija pagal skyriaus pamokas. Gale pridedama kopijuojamos kortelės, testai ir atsakymai, DELF Prim A1.1 atsakymai, klausymo užduočių transkripcija ir atsakymai.  

VADOVĖLIO KOMPLEKTO SANDARA:  

•    Version numérique enseignant - Skaitmeninė mokytojo knyga, skirta naudoti su išmaniąja lenta ar video projektoriumi: mokinio knyga, video, audio medžiaga, aukštos kokybės paveikslėliai, interaktyvios užduotys, atsakymai, mokytojo knyga PGF formatu. Licencija 4 metams.

•    Version numérique élève -  Skaitmeninė mokinio knyga, galima naudoti su išmaniąja lenta ar video projektoriumi, video, audio medžiaga, aukštos kokybės paveikslėliai, interaktyvios užduotys, atsakymai. Licencija vieneriems metams.

•    Version numérique élève du cahier d'activités -  Skaitmeninės pratybos: video, audio medžiaga, aukštos kokybės paveikslėliai, interaktyvios užduotys, atsakymai. Licencija vieneriems metams.

•    CD audio collectif - 3 CD rinkinys bendram naudojimui (mokinio knygos įrašai).

•    120 interaktyvių nemokamų užduočių ir portfolio https://alex-et-zoe.cle-international.com.    

•    Guide pédagogique -  mokytojo knyga.  

•    Livre de l'élève - vadovėlis.

•    Cahier d'activités - pratybos.

•    Cahier de découvertes culturelles - civilizacijos pratybos.

•    Cahier de lecture “Alex et Zoé à Paris“ - skaitinių knygelė.  

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Pradinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
Alex et Zoé et compagnie +
Vertintojai:
Regina Sutkienė
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
2 klasė
Kalba:
prancūzų
Puslapių skaičius:
72
Pirmojo leidimo metai:
2010
Pakartotinio leidimo metai:
2019
Leidimas:
Vadovėlio atnaujintas leidimas
ISBN:
9782090383461
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
CLE International/ Leidykla „Žara“ / Prancūziškas knygynas
Teikėjo adresas:
Rygos g. 6 LT-05270, Vilnius
Teikėjo telefonas:
+37052729117
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas: