hero

Vadovėlių duomenų bazė

Mit uns C1

Anna Breitsameter, Linda Fromme, Klaus Lill, Arwen Schnack Christiane Seute, Margarethe Thomasen
„Mit uns C1” - vokiečių kalbos vadovėlis, skirtas jaunimui nuo 16 metų, orientuotas į C1 kalbos mokėjimo lygį pagal Bendruosius kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo matmenis (BEKM), atitinkantis B2-C1 lygio atnaujintą užsienio (pirmosios) kalbos dalyko BUP ir yra tinkamas turint 3-4 pamokas per savaitę.
Išplėsti Suskleisti
Vadovėlis yra skirtas moksleiviams, besimokantiems vokiečių kalbos kaip pirmosios užsienio kalbos 10,11 mokymo metais 11-oje ar 12-oje klasėje. Vadovėlis yra prieinamas spausdintu ir skaitmeniniu formatu.
Vadovėlio C1 dalį sudaro 4 moduliai suskirstyti į 16 skyrių, kiekvieno modulio pabaigoje pateikiamas užduočių rinkinys, orientuotas į pasiruošimą taptautiniam vokiečių kalbos egzaminui DSD II bei knygos gale pateikta susisteminta gramatikos taisyklių santrauka su nuoroda į konkretų vadovėlio skyrių, užduotį ir puslapį, netaisyklingų veiksmažodžių pagrindinių formų sąvadas. Skyriaus apimtis yra 4-6 puslapiai, sudaryti panašiu principu. Skyrių pavadinimai skatina mąstyti ir diskutuoti, nes dažnas jų jau pavadinime turi klausimą, skatinantį išreikšti nuomonę.
Vadovėlis apima sistemingą visų kalbos gebėjimų ugdymą, orientuotas į kompetencijų ugdymą, didelis dėmesys skiriamas mokymosi procesui ir kalbiniam produkavimui. Vadovėlyje nagrinėjamos aktualios temos atspindi jaunų žmonių gyvenimo pasaulį ir interesus.
,,Mit uns C1” vadovėlyje gausu dialogų, klausymo ir skaitymo tekstų, gramatikos pratimų, motyvuojančių užduočių, skatinančių kritinį mąstymą ir gebėjimą argumentuotai išreikšti savo nuomonę, debatuoti. Vadovėlio užduočių pateikimo formos ir įvairovė užtikrina gerą nuotaiką ir sėkmingą mokymąsi, aktyvų mokinių dalyvavimą pamokoje, skatina mokinius aktyviai kalbėti, bendradarbiauti dirbant porose ar grupėse.
Skaitmeninės užduotys nemokamai pasiekiamos https://www.hueber.de/mit-uns interneto svetainėje.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Vidurinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
Mit uns
Vertintojai:
Jovita Ežerinskienė
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
III gimnazijos klasė
IV gimnazijos klasė
Kalba:
vokiečių
Puslapių skaičius:
132
Pirmojo leidimo metai:
2020
Leidimas:
Vadovėlio pirmasis leidimas
ISBN:
978-3-19-601060-2
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
Hueber Verlag/ atstovas Lietuvoje UAB "Rotas"
Teikėjo adresas:
Kalvarijų g. 8-10A, LT-09309, Vilnius
Teikėjo telefonas:
+37052615100
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas:
Vadovėlio turinio kokybę patvirtinanti deklaracija ir vertinimas: