hero

Vadovėlių duomenų bazė

The Art of Writing C1

Jenny Dooley
Vadovėlis The Art of Writing C1 orientuotas į C1 (įgudęs vartotojas) kalbos mokėjimo lygį ir gali būti naudojamas vidurinio ugdymo pakopos 12-oje (IV gimnazijos) klasėje (11-i mokymo metai) kaip papildoma mokymo priemonė rašymo įgūdžių lavinimui besiruošiant valstybiniam brandos egzaminui. Mokymo priemonė tinkama ugdyti šio lygio atnaujintoje Bendrojoje programoje numatytas užsienio (anglų) kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas: komunikavimo, kūrybiškumo, pažinimo bei kultūrinę kompetencijas. Tikslingai orientuotas į akademinių pasiekimų lavinimą. Atitinka Bendrųjų Europos kalbų metmenyse (2020) pateikiamus kalbos mokėjimo lygių aprašus.
Išplėsti Suskleisti
The Art of Writing C1 mokymo priemonė siekia plėtoti įgūdžius, būtinus efektyviam rašymui C1 lygiu, pristato ir analizuoja dažniausiai naudojamas produkavimo raštu užduotis: asmeninį ir oficialų ar dalykinį susirašinėjimą, įvairių įvykių aprašymą, argumentuojamojo ir aiškinamojo tipo esė, tinkamai pasirenkant teksto išdėstymo principą, pranešimą arba straipsnį aktualia tema, filmo, knygos, TV laidos, tinklalapio, tinklaraščio recenziją, vertinimą, komentarą. Ši priemonė padės mokiniams išmokti tinkamai struktūruoti įvairaus pobūdžio tekstus,, sudaryti tinkamą teksto planą, taip pat nuosekliai dėstyti mintis raštu, vartoti gana platų žodyną, atitinkantį C1 kalbos mokėjimo lygį mintims išreikšti, taisyklingai vartoti sudėtingesnes gramatines struktūras.
The Art of Writing C1 mokymo priemonė suskirstyta į 9 skyrius (Emails/Letters, Narratives, Essays (Prompts, Descriptive, Discursive), Articles, Reviews, Reports, Proposals), kurių kiekvienas prasideda įžanga. Čia mokiniai supažindinami su bendraisiais stiliaus, struktūros bei turinio reikalavimais skirtingų tipų rašymo užduotims tinkamai atlikti. Analizuodami pateiktus rašymo modelius ir pasinaudodami siūlomais įrankiais, mokiniai mokosi kurti įvairių tipų rašytinius tekstus (pvz. asmens, vietos, įvykio, patirties aprašymus, pasakojimus, samprotavimus/argumentavimus apie matytą, skaitytą, girdėtą, patirtą įvykį, parašyti neoficialų ar pusiau oficialų laišką, žinutę). Kiekvieno skyriaus gale pateikiami klausimai (Reflection & Evaluation), leidžiantys mokiniui įsivertinti ir įvertinti pasirengimą atlikti įvairias rašymo užduotis.
Mokymo priemonės lankstumas leidžia ją tinkamai naudoti įvairių gebėjimų klasėse.
Komplektą sudaro mokinio knyga (vadovėlis) ir mokytojo knyga, kurie komplektuojami su pridedamu prisijungimo DigiBooks kodu prie skaitmeninės mokymo/si platformos.
Express Digibooks platforma yra skirta mokinio individualiam ir savarankiškam įgytų žinių įtvirtinimui ir kartojimui. Ne tik mokiniai turi galimybę stebėti mokymosi pažangą, bet ir mokytojas gali lengvai kontroliuoti mokinių darbą, pasiekimus, matyti dažniausiai daromas klaidas, bendrauti su mokiniais už klasės ribų bei naudotis visais kitais internetinės mokymo/si platformos privalumais.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Vidurinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Dalyko mokymosi turinio sritis:
Kalbiniai komunikaciniai gebėjimai
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
The Art of Writing
Vertintojai:
Ingrida Valavičiūtė
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
IV gimnazijos klasė
Kalba:
anglų
Puslapių skaičius:
102
Pirmojo leidimo metai:
2023
Leidimas:
Vadovėlio pirmasis leidimas
ISBN:
9781399209779
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
Express Publishing/ Atstovas UAB „Litterula“
Teikėjo adresas:
Pylimo g. 10-16, 01117 Vilnius
Teikėjo telefonas:
+37060982939
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas:
Vadovėlio turinio kokybę patvirtinanti deklaracija ir vertinimas: