hero

Metodinė medžiaga pagal dalykus

Nuotrauka
Raktažodžiai
ikimokyklinis ugdymas, priešmokyklinis ugdymas, fizinė mankšta, medžiaga mokytojui
Failai parsisiuntimui:
fizine-ir-akyciu-reg-manksta-iki-priesmok-vaik.pdf probleminis-ir-teisinis-programu-pagrindimas.pdf

Fizinė ir akyčių bei regėjimo mankšta ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams

Išplėsti Suskleisti

Ši kompleksinė mankštos programa yra skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, siekiant palaikyti jų fizinį aktyvumą ir saugoti, palaikyti bei gerinti regėjimą, kartu siekiant vaikus apmokyti ir savarankiškai atlikinėti šią mankštą. Ją sudaro fizinės mankštos pratimai ir akių bei regėjimo mankštos pratimai.

Bendras šios kompleksinės mankštos atlikimo laikas apie 6 – 7 min. Mankštą rekomenduojama atlikinėti bent du kartus per dieną. Fizinę mankštą sudaro 4 pratimai. Jų atlikimo trukmė apie 3 – 3,5 minučių. Akių ir regėjimo mankštą sudaro 8 pratimai. Jų atlikimo trukmė apie 3 – 3,5 minčių.

Kompleksinė mankšta gali būti atliekama darželiuose, namuose, įvairiose stovyklose ir kitose vietose, padedant ir prižiūrint darželio auklėtojoms, tėvams ir globėjams. Reikiamai įsisavinus šios kompleksinės mankštos programą, ją vaikai gali atlikinėti ir savarankiškai. Kartu šios kompleksinės mankštos programoje vaikams pateikiami ir kiti svarbūs patarimai, t.y. kaip reikia saugoti savo akis ir regėjimą žaidžiant telefonu, žiūrint televizorių, koks turi būti apšvietimas piešiant, skaitant ar rašant, kas aktualu tiems vaikams, kurie tai jau moka daryti. 

Prie medžiagos pateikiamas „Prevencinių akių ir regėjimo mankštų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams bei pradinio ugdymo mokiniams naudojimo būtinybės probleminis ir teisinis pagrindimas“. 

Papildoma informacija

Autorius:
Angelo akys, labdaros ir paramos fondas
Ugdymo programos pavadinimas:
Priešmokyklinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Priešmokyklinis ugdymas
Dalyko pavadinimas:
Priešmokyklinis ugdymas
Klasė (klasės):
Priešmokyklinė grupė
Klasių koncentrai:
Priešmokyklinis ugdymas
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Kalba:
lietuvių
Bendrojo ugdymo kompetencijos:
Socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencija
Sukūrimo metai:
2023

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.