hero

Vadovėlių duomenų bazė

Beste Freunde Plus A1.1

Manuela Georgiakaki, Monika Bovermann, Elisabeth Graf–Riemann, Christiane Seuthe
Vokiečių kalbos vadovėlio Beste Freunde Plus A1.1 komplektas yra skirtas moksleiviams, pradedantiems mokytis vokiečių  kalbos.  Jis yra orientuotas į A.1 kalbos mokėjimo lygį pagal Bendruosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis. Tinkamas naudoti 2, 5-6 klasėse pradedant vokiečių kalbos mokymą (si) kaip pirmosios arba antrosios užsienio kalbos (I mokymo(si) metai).  
Išplėsti Suskleisti

Vadovėlio komplektas yra paremtas naujausiais neurodidaktikos tyrimų rezultatais  ir ypač tinka dirbti pagal IDUK (integruoto dalyko ir užsienio kalbos mokymo) metodiką. Vadovėlio komplekto medžiaga tinkama ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas bei A1 lygio vokiečių kalbos komunikacines kompetencijas; medžiaga atitinka pagrindinio ugdymo bendrąsias programas, jo turinys ir tematika atitinka moksleivių amžių ir interesų sferą. Kalbinės komunikacinės kompetencijos ugdomos nuosekliai, laipsniška progresija.   Vadovėlį sudaro trys moduliai, kiekvieną modulį – 3 skyriai. Kiekvienas modulis pristato vieną jaunuolį ar jaunuolę kasdieninėse situacijose. Kiekvieno modulio pabaigoje yra krašto pažinimo ir projektinės veiklos darbalapiai, užduotys video filmams, gramatikos ir žodyno apžvalginiai puslapiai bei kartojimo užduotys. Visa tai žadina mokinių vaizduotę, skatina domėtis, kurti, moko planuoti, logiškai mąstyti ir projektuoti.  Vadovėlyje yra nuosekliai vystomi gebėjimai: skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas. Darbo metodika yra įvairi, pagrįsta komunikaciniu kalbos mokymosi stiliumi, skatinanti mokinių kūrybingumą, socialines kompetencijas, bendradarbiavimą, refleksiją. Vadovėlio komplekto sudėtinė dalis yra jo interaktyvi skaitmeninė versija ir mobili programėlė su papildoma medžiaga, skirta mokytis tiek individualiai, tiek ir klasėje. Interaktyvioje versijoje yra visi garso įrašai, video filmai, aiškinamieji gramatikos klipai, papildomi interaktyvūs pratimai. Prieigos asmeninis kodas nurodytas vadovėlio viršelio vidinėje pusėje.

Kitos komplekto dalys

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Pradinio ugdymo programa
Pagrindinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
Beste Freunde plus
Vertintojai:
Beata Nikrevič, Alma Prakaitytė, Odeta Žakienė
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
2 klasė
5 klasė
6 klasė
Kalba:
vokiečių
Puslapių skaičius:
76
Pirmojo leidimo metai:
2022
Leidimas:
Vadovėlio pirmasis leidimas
ISBN:
978-3-19-011051-3
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
Hueber Verlag/ atstovas Lietuvoje UAB "Rotas"
Teikėjo adresas:
Kalvarijų g. 8-10A, LT-09309, Vilnius
Teikėjo telefonas:
+37052615100
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas:
Vadovėlio turinio kokybę patvirtinanti deklaracija ir vertinimas: