hero

Skaitmeninės mokymo priemonės

Lietuvos istorija 7–8 klasei

Išplėsti Suskleisti

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“ („EdTech“), sukūrė Lietuvos istorijai mokyti(s) skirtą priemonę.

Mokymo priemonės tikslas yra auginti mokinių smalsumą, vaizduotę ir norą pažinti pasaulį, ugdyti istorinį mąstymą, suteikiantį galimybę orientuotis įvairiose kasdienėse situacijose, nagrinėti istorines problemas ir suvokti priežasčių ir pasekmių ryšį, rinkti ir analizuoti įvairius šaltinius.

Priemonė yra lengvai naudojama ir valdoma, turi aiškią ir patrauklią sąsają, kuri yra suderinama su dauguma įrenginių ir naršyklių.

Septintokams yra skirtos dvi temos, aštuntokams – devynios temos. Jose pateikiamos kūrybinės užduotys, nuorodos į televizijos laidas, pateikiamas užduočių rinkinys, sudaryta galimybė mokiniams įsivertinti savo žinias.

Jei turite kokių nors klausimų, pastabų ar pasiūlymų dėl šios priemonės, prašome kreiptis el. paštu smp.pagalba@nsa.smm.lt.

Papildoma informacija

Autorius:
Nacionalinė švietimo agentūra
SMP tipas:
Skaitmeninis vadovėlis
Ugdymo programos pavadinimas:
Pagrindinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Visuomeninis ugdymas
Dalyko pavadinimas:
Istorija
Klasė (klasės):
7 klasė
8 klasė
Klasių koncentrai:
7–8 klasių koncentras
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Taip
Atitinka nustatytus SMP reikalavimus:
Taip
Mokamas:
Ne
Teikėjas:
Nacionalinė švietimo agentūra
Kalba:
lietuvių
Sukūrimo metai:
2024

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.