hero

Vadovėlių duomenų bazė

Explore 1

Fabienne Gallon, Céline Himber (DELF : Adeline Gaudel)
Explore seriją sudaro 4 dalys ir jų priedai. Vadovėlis „Explore 1“ skirtas mokyti pagrindinio ugdymo pakopos mokinius prancūzų kalbos, orientuotas į prieš A1 / A1 kalbos mokėjimo lygį ir gali būti naudojamas mokant(is) prancūzų kaip 1-osios užsienio kalbos 5-oje klasėje arba kaip 2-osios užsienio kalbos 5-6 klasėse. Vadovėlis tinkamas ugdyti šio lygio atnaujintoje  bendrojoje programoje numatytas prancūzų kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas.
Išplėsti Suskleisti

VADOVĖLIS.  „Explore 1“ – informatyvus, interaktyvus, spalvingas, aiškios struktūros vadovėlis, apimantis visų kalbos gebėjimų ugdymą. Vadovėlyje lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas. Maži tekstukai skaitymui, daug nesudėtingų klausymo užduočių. Prie klausymo užduočių nurodomas takelio numeris. Užduočių įvairovė skatina kritiškai mąstyti, diskutuoti. Vadovėlis turi įvadinį ir 6 sunumeruotus skyrius. 1-6 skyrių sudaro po dvi pamokas: 1 ir 2 pamokose pateikiama po du dokumentus susijusius su nagrinėjama tema, daug įvairių (ypač klausymo) užduočių, apibendrinimo lentelės. Toliau yra du įgarsinti puslapiai, skirti leksikai ir bendravimui bei užduočių puslapis, trys gramatikos ir veiksmažodžių puslapiai. Skyrių užbaigia įvertinimo užduočių puslapis.  Vadovėlio pabaigoje pridėta papildoma medžiaga pagal skyrius: užduotys pagal video, kultūra ir pilietiškumas, integracija su kitais dėstomais dalykais, DELF užduotys, gramatikos lentelės.   Ugdomos komunikavimo, pažinimo, skaitmeninė, kūrybiškumo, kultūrinė, pilietiškumo, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos. Garsinius įrašus, video, gramatikos lenteles galima atsisiųsti iš vadovėlio tinklapio. Vadovėlio komplektas atitinka atnaujintų pagrindinio ugdymo bendrųjų programų mokymo/si turinį. PRATYBOS. „Explore 1, Cahier d‘activités“ spalvotos, gausiai iliustruotos. Užduotys nesudėtingos, skatinančios kritinį mąstymą, nedaug klausymo užduočių. Kiekvienas skyrius turi potemes: leksika ir bendravimas; gramatika ir veiksmažodžiai; įsivertinimas; mokymosi strategija. Pratybų gale yra tematinis žodynėlis pagal skyrius, įrašų transkripcija, įsivertinimo užduočių atsakymai.

MOKYTOJO KNYGA. „Explore 1, guide pédagogique” atkartoja vadovėlio puslapius su šalia pateikiama užduočių atlikimo metodika. Pateikiamos pratybos su atsakymais ir įrašų transkripcija. Gale pridedama kiekvieno skyriaus A, B ir approfondissement tipo testai, testų įrašų transkripcija ir atsakymai.  

VADOVĖLIO KOMPLEKTO SANDARA:

•    Mokinio knyga: vadovėlis, interaktyvi knyga.

•    Pratybos: knyga; interaktyvi knyga.  

•    Mokytojo knyga arba nemokamai atsisiunčiama elektroninė mokytojo knyga.  

•    Tinklapishttps://explore.hachettefle.fr/    papildo mokymosi turinį. Galima klausytis internete arba atsisiųsti vadovėlio ir pratybų klausymo užduotis, peržiūrėti video, atsisiųsti arba peržiūrėti gramatikos lenteles, DELF užduotis, įrašų transkripcijas, teminį leksikos žodynėlį.

•    https://explore1.parcoursdigital.fr/home/login prisijungus prie tinklapio ir suvedus pratybose pateiktą prisijungimo kodą, galima atlikti 100 interaktyvių užduočių. 

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Pagrindinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
EXPLORE
Vertintojai:
Regina Sutkienė
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
5 klasė
Kalba:
prancūzų
Puslapių skaičius:
128
Pirmojo leidimo metai:
2021
Leidimas:
Vadovėlio pirmasis leidimas
ISBN:
9782017112693
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
Hachette/ Leidykla "Žara"
Teikėjo adresas:
Rygos g. 6 LT-05270, Vilnius
Teikėjo telefonas:
+37068744786
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas:
Vadovėlio turinio kokybę patvirtinanti deklaracija ir vertinimas: